Автор Тема: Защита на дипломни проекти/работи  (Прочетена 3989 пъти)

Неактивен PeCiTo

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 59
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: Магистър-инженер
  • Специалност: Технология на ферментационните продукти
I-ва сесия за редовни студенти - от 01.07.2013 г. до 06.07.2013 г.
II-ра сесия (поправителна) за редовни студенти - от 09.09.2013 г. до 14.09.2013 г.

I-ва сесия за задочни студенти - от 24.02.2014 г. до 01.03.2014 г.
II-ра сесия (поправителна) за задочни студенти - от 30.06.2014 г. до 05.07.2014 г.

Успех на всички дипломанти!  ;)

Неактивен radost88

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Рейтинг 0
    • Профил
Re: Защита на дипломни проекти/работи
« Отговор #1 -: 24 Юли, 2013, 15:21:50 »
Здравейте :) Мога ли да попитам, може и тук да не му е мястото, но знае ли се кога ще е дипломирането на бакалври, магистри, успешно защиитили дипломните си работи през месец Юли :) И разбрах, че трябвало преди това да се подпишем някъде и дали има срок за това подписване, понеже съм извън Пловдив. Благодаря предварително. Хубав ден ви желая :)

Неактивен PeCiTo

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #2 -: 24 Юли, 2013, 18:49:12 »
Трябва ти т. нар. "обходен лист", на който трябва да ти се разпишат от библиотеката, общежитията и не помня от къде още, че нямаш задължения към университета. Колкото до подписването, може да стане в същия ден на дипломирането. Даваш на Учебен отдел "обходния лист", подписваш се в една книга и ти дават дипломата за средно образование. Обикновено това става в голямата аула. За дата на дипломиране не знам.

Неактивен radost88

• Newbie
  • *
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #3 -: 25 Юли, 2013, 15:09:39 »
Благодаря за инфото, но аз пропуснах да уточня, че съм магистър :) Всичко, което ми написа съм го правила преди 2 години :) Но все пак благодаря :) Явно датата ще се разбере по-късно във времето :) Хубаво ден ти желая :)

Неактивен PeCiTo

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #4 -: 25 Юли, 2013, 18:09:04 »
Не мисля, че има някакво значение дали си бакалавър или магистър. Този "обходен лист" би трябвало да се отнася за всички.  ;) Все пак трябва да удостовериш по някакъв начин, че нямаш задължения към университета. А може би имаш предвид за дипломата за средно образование... Е, сега ще си вземеш дипломата за висше образование (бакалавърската). ;)  :P Хубав ден и на теб! :)

Неактивен nebibe

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #5 -: 23 Август, 2013, 14:09:06 »
Здравейте :) Защитих дипломния си проект през месец юли :) и ми казаха, че трябва към края на август да ходя в учебен отдел да си подпиша дипломата, но като гледам в сайта няма информация точно кой ден трябва да ходя. Та въпроса ми дали някой знае нещо по въпроса, тъй като не съм от Пловдив не искам на празно да пътувам до там  ;)   

Неактивен radost88

• Newbie
  • *
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #6 -: 03 Септември, 2013, 15:31:01 »
Аз миналата седмица ходих до университета, за да се подпиша, но ми казаха, че дипломите още не са започнати да се печатат. От учебен отдел ми казаха някъде към края на м.Септември да се обадя и да ги питам, за да не се разкарвам напразно. Дано съм отговорила навреме. :)

Неактивен inspirer

• Full Member
  • Публикации: 111
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #7 -: 03 Септември, 2013, 15:44:17 »
Днес питах по същия въпрос - отговориха, че ще има качена информация в интернет - не по-рано от началото на октомври.

Неактивен nebibe

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #8 -: 03 Септември, 2013, 23:56:17 »
Благодаря  :)