Автор Тема: Помогнете  (Прочетена 1773 пъти)

Неактивен cross941

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Рейтинг 0
    • Профил
Помогнете
« -: 28 Юли, 2013, 21:35:23 »
Здравейте от тази година съм студент 1 курс в университета и сигурно ще съм на общежитие но силно ме съмнява дали това ще стане защото баща ми е в чужбина от доста време и се води като самоосигуряващ :( а и не може да се отчете дохода за тази година а доколкото знам се иска дохода на двата родители и има ли някакъв шанс въобще за общежитие при това положение и ако има какви точно документи се взимат :( ще съм ви много благодарен :)

Неактивен PeCiTo

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 59
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: Магистър-инженер
  • Специалност: Технология на ферментационните продукти
Re: Помогнете
« Отговор #1 -: 28 Юли, 2013, 22:04:16 »
Когато разделиш дохода на майка си на 6, а след това и на членовете в семейството ти (без да включваш баща си) колко се получава? Ако е под 620 лв. няма да има проблем.

Неактивен cross941

• Newbie
  • *
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #2 -: 28 Юли, 2013, 22:16:28 »
Даже и 600 не се поличава :Д майка ми е на минимална заплата а брат ми отдавна работи и не учи никъде :) а за баща ми никъкви документи не са нужни така ли ? Благодаря за бързия отговор :)

Неактивен PeCiTo

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 59
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: Магистър-инженер
  • Специалност: Технология на ферментационните продукти
« Отговор #3 -: 28 Юли, 2013, 22:54:36 »
Не съм много сигурна дали няма да ти искат някакъв документ за баща ти. От Учебен отдел не могат да ти помогнат, понеже не се занимават с въпросите свързани с общежитията. Най-добре е да се пита на място. Ако още не си си подал документите за общежитие е хубаво да го направиш, докато не е станало късно.
Цитат
Срокове:
- подаване на документи: от 30.07.2013 г.до 31.07.2013 г.; настаняване: от 17.09.2013 г.

http://uft-plovdiv.bg/mnenie/index.php?topic=131.0

Вземи си бележката за дохода на майка ти и иди да си подадеш документите. Ако е необходимо още нещо те ще ти кажат. Не е проблем ако го занесеш по-късно. С малко уговорки ще се съгласят на това. Не се притеснявай всичко ще е наред. :)

Неактивен cross941

• Newbie
  • *
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #4 -: 29 Юли, 2013, 01:21:00 »
:) Благодаря ти много ако има нещо ще пиша на темата да се помогне и на другите :)