Автор Тема: Магистратура "Компютърни системи и технологии"  (Прочетена 1487 пъти)

Неактивен Ivan Kisyov

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: I курс - Магистратура /задочно/
  • Специалност: Компютърни системи и технологии
Здравейте,

Наскоро записах съответната магистратура и се интересувам от намирането на учебни материали. Тъй като все още има доста време до започването на учебната година, имам желание да се запозная с учебния материал предварително, защото бакалавърската ми степен е от съвсем различно направление и това определено ще окаже влияние върху процеса на обучение. Ако някой има мнение по въпроса, моля споделете?!
Разбрах, че съществува виртуалната библиотека на университета, но нямам достъп до материалите там. Дали има някаква алтернатива или трябва да чакам до началото на 2014 г.?

Поздрави,
Иван Кисьов

Неактивен another90sm

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: 1-ви, Магистратура, ЗО
  • Специалност: Компютърни системи и технологии
Re: Магистратура "Компютърни системи и технологии"
« Отговор #1 -: 20 Септември, 2013, 14:59:45 »
Здравей,  ''колега'' с теб ще сме в един курс мисля . Аз също записах тази специалност задочно, а преди това бакалавър ''Туризъм", който с нищо няма да ми помогне и наистина ако някой може да помогне с материали или поне автори и издателства би било много добре. В момента аз лично съм захванал една онлайн книга за програмиране и по-специално се обръща внимание на Java. Самата тя , мисля ,че е от 2010 или 2009 година, но има доста основни и полезне неща за програмирането.Ако искаш пиши ми и ще ти я пратя на имейл.