Автор Тема: Студентски бригади  (Прочетена 1499 пъти)

Неактивен halifax

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: 1
  • Специалност: mueko
Студентски бригади
« -: 07 Януари, 2014, 15:21:11 »
Здравейте драги колеги понеже съм неграмотен не се смейте на правописните грешки, имам само 3:10 на матура. Така въпросът ми е някой  който е ходил на студентска бригада, ще може ли да ми обясни как стоят нещата,смисъл дали е доволен, впрочем дали тая фирма ли какво е ддз cooltvavel е добра, дали се избиват кинтите дето влагаш в това изобщо всичко, говорих със  човек на тая фирма ама то е нормално нищо лошо да не каже и затова питам вас драги ми колеги.Благодаря предварително .   :D

Неактивен nacho11

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
  • Рейтинг 0
    • Профил
Re: Студентски бригади
« Отговор #1 -: 19 Февруари, 2014, 10:57:47 »
За забогатяване забрави, но със сигурност ще ти хареса. Ввярно 3 месеца се счупиш от бачкане, но последните 2 седмици, когато ще си харчиш парите с кеф по американските заведения ще умреш от кеф :D

Неактивен yanislav.vylev

• Newbie
  • *
  • Публикации: 38
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: IV
  • Специалност: ХМХ
« Отговор #2 -: 26 Февруари, 2014, 15:22:03 »
Всичко е много относително - зависи къде ще си намериш работа, какви ще са разходите ти за храна, транспорт, квартира и т.н. , дали ще можеш да си намериш втора работа и други такива неща. Ако не се случи някакъв катаклизъм със сигурност ще си избиеш парите за ходенето там, но с колко пари ще се върнеш зависи изцяло от теб и колко харчиш. И като цяло преди да заминеш трябва да решиш дали заминаваш за да си правиш кефа цяло лято или за да изкараш пари. От опит ти казвам, че трябва да намериш златната среда, за да не си разочарован накрая. Ако решиш да се счупиш от работа, за да изкараш пари най-вероятно това ще ти е най-дългото лято в живота. Ако пък се отдадеш само на живот няма да се прибереш с почти никакви пари и може да не повториш след това. Във всеки случай обаче ходи да разгледаш насам-натам. Направи си някаква малка екскурзия накрая :)
За Cooltravel не знам, ама нещо бе ме кефят като им гледам офертите. Аз си пправям документите с Интеграл вече 4та година и съм много доволен от тях. Има и още многооо други фирми, които се занимават с това и в общи линии предлагат едно и също, а и цените са съизмерими.

Неактивен ermi

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #3 -: 07 Март, 2014, 14:13:26 »
Halifax, кажи първо за къде става дума?САЩ или Великобритания?Защото в САЩ работата ще е по-приятна, в смисъл може да си намериш нещо като продавач или спасител на някой басейн, да имаш контакти с готини хора, да си упражниш английския, но пък за да изкараш стабилно пари в САЩ трябва да работиш много часове.Аз имам приятели, които са работили по 16 часа и така в продължение на 3 месеца.Спяли са по 4-5 часа на денонощие.Аз лично ако не спя поне 8 часа и не ми е много приятно.Във Великобритания ще имаш възможност да спиш повече, но там работата така те скапва, че ти се иска сутрин да не ставаш.Моят съвет е:ако искаш пари, спомение и опит, липсата на сън не те притеснява и имаш 3 хиляди лева, за да заминеш- иди в САЩ.Ако нямаш 3 хиляди и пак искаш да направиш пари, иди в Англия, но там деня ти ще минава в калта и тежка работа, няма да можеш да си упражняваш много, много английския, все пак ще направиш пари (стига да не си в много лоша ферма).

Неактивен denidimitrova

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #4 -: 25 Август, 2015, 23:49:04 »
А как се приема от преподавателите едно такова заминаване? Дават ли възможност да се изтеглят изпити:?
Безкрайното търпение поражда незабавни резултати. :) http://www.zebra-online.com/