Автор Тема: Технология на ферментационните продукти  (Прочетена 2120 пъти)

Неактивен Ignis

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 78
  • Рейтинг 4
    • Профил
  • Специалност: Технология на ферментационните продукти
Ето я и темата за любимата ми специалност, хаха. Първия пост тук използвам за да поздравя нашата младши експерт-организатор обучение в Центъра за франкофонско обучение на Университета по хранителни технологии, магистър инженер-технолог (последният да затвори вратата) Людмила Парамоненко, като ѝ желая бързо оздравяване! :D

Неактивен sofi

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Рейтинг 0
    • Профил
Re: Технология на ферментационните продукти
« Отговор #1 -: 03 Юни, 2013, 13:14:33 »
Здравейте, искам да попитам дали всички предмети се преподават на френски език. Уча в Езикова гимназия  френски , но  не съм сигурна дали нивото ми на познание на езика ще ми е достатъчно да разбирам добре материала. В 10 клас съм и ако трябва да се засиля по частни уроци. Поздрави!

Неактивен Ignis

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 78
  • Рейтинг 4
    • Профил
  • Специалност: Технология на ферментационните продукти
« Отговор #2 -: 04 Юни, 2013, 14:46:27 »
Здравей! По-голямата част от предметите са на френски, но има и такива, които са на български. Зависи дали има преподавател с френски, по съответния предмет. Смятам, че щом си от езикова гимназия с френски, това ще ти е напълно достатъчно за да се справяш с усвояването на материала и няма смисъл от частни уроци по езика, освен ако ти лично за себе си не искаш да си го усъвършенстваш. По-скоро смятам, че много по-полезно би ти било да се стягаш по химия, защото тя ще ти трябва много, включително след като те приемат. :)

Неактивен inspirer

• Full Member
  • Публикации: 111
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #3 -: 18 Юни, 2013, 22:03:28 »
Здравейте, искам да попитам дали всички предмети се преподават на френски език. Уча в Езикова гимназия  френски , но  не съм сигурна дали нивото ми на познание на езика ще ми е достатъчно да разбирам добре материала. В 10 клас съм и ако трябва да се засиля по частни уроци. Поздрави!

френската в пловдив ли ?