Автор Тема: Модулно обучение  (Прочетена 2014 пъти)

Неактивен Калоян Димитров

• Newbie
  • *
  • Публикации: 16
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: II
Модулно обучение
« -: 02 Февруари, 2013, 19:29:14 »
Ще има ли някакви резултати във връзка с подписката, която събирахме из катедрата...?

Неактивен ymcmb

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Рейтинг 0
    • Профил
Re: Модулно обучение
« Отговор #1 -: 03 Февруари, 2013, 15:56:29 »
Според мен отговор ще получиш от инициаторите на тази работа. Все пак се предполага че като инициатори  те трябва да са най-заинтересовани и да следят ситуацията.

Неактивен inspirer

• Full Member
  • Публикации: 111
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #2 -: 03 Февруари, 2013, 16:38:06 »
коя подписка :)

Неактивен kostadinow

• Newbie
  • *
  • Публикации: 30
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: III
« Отговор #3 -: 03 Февруари, 2013, 23:51:37 »
коя подписка :)

подписката дали да се въведе модулно обучение за хора,които искат да привършат по бързо семестъра

Неактивен Х.Николова

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Рейтинг 0
  • Silver
    • Профил
  • Курс: асистент
  • Специалност: Биохимия и МБ
« Отговор #4 -: 18 Март, 2013, 23:18:43 »
Не знам за вас, но аз съм много против това модулно обучение. Най-малкото не може да се издири програмата за.. следващата седмица.

Освен това, поне според мен е напълно неефективно. Не можеш да имаш един-два предмета цяла седмица, по 5 часа лекцията. Може би аз съм по-глупава или какво.. но ако имам 5 часа биохимия в един ден, не бих издържала. Не мисля че е възможно човек да си държи концентрацията, в "режим" приемане на нова информация толкова дълго време, при това по една и съща тема.
Или в програмата да са написани 5 часа, да карам 2 и после.. ами да си почесвам червенокосата главица в чудене защо плащам семестриална такса, като не ми преподават?! Лекичко се чувствах прецакана, когато трябваше да имам нещо, а вместо това преподавателя е бил така "щедър" да ни подари време за размишления върху екзистенциални теми..
Или пък най-"красивото" в случая.. така да е направена програмата, че лекциите и упражненията да се застъпват.. все пак в УХТ - "стартов пакет" нямаше времеврът.. все още няма, нали? Не съм толкова остаряла.. надявам се.

Та така.. отново не можахме да намерим програмата на магистрите в сайта, не че не се случва и в технологичния факултет.. но поне когато най-сетне успеехме да се докопаме до нея.. то беше ТЯ.. Програмата.. Имаше ред и дисциплина.. знаехме кога какво, къде и при кой имаме.. дреболия, ама приятно, както се казваше в един виц..

Та така.. като косвена "жертва" на модулното обучение.. съм ПРОТИВ въвеждането му.. и ЗА заличаването му!

Поздрави!
"Аджуши, когато слънцето е най-високо, сенките изчезват"