Автор Тема: Курсове по хотелиерство?  (Прочетена 1887 пъти)

Неактивен firerose

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
  • Рейтинг 0
    • Профил
Курсове по хотелиерство?
« -: 15 Май, 2013, 19:30:51 »
Приятели, уча в специалност "Туризъм" в УХТ Пловдив. Сега ми попадна пред очите някакъв курс по хотелиерство и ресторантьорство - http://interlandbg.com/kursove-i-obucheniya/profesionalni-obucheniya/organizatziya-na-hotelierstvoto.html

Имате ли наблюдения над подобни курсове? Смятате ли, че би могло да е полезно за мен и да разширя наученото в университета или да не се занимавам с глупости?

Неактивен cvetinchety

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: инж.
  • Специалност: Management in hotels and restaurants
Re: Курсове по хотелиерство?
« Отговор #1 -: 15 Май, 2013, 21:34:17 »
МИСЛЯ,ЧЕ ЕДИН ТАКЪВ ИЗКАРАН КУРС МОЖЕ ДА ТЕ НАУЧИ И НА ЕЛЕМЕНТАРНИ ПОЗНАНИЯ И ОБЩА КУЛТУРА.  АКО ТОЛКОВА искаш да учиш "ХиР" запиши си една магистратурка "Мениджмънт и управление в ХиР" след като завършиш бакалавър. В специалност Туризъм, се изучава много общо Хотелиерството
"Където и да отидеш, върви със сърцето си!"

Неактивен inspirer

• Full Member
  • Публикации: 111
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #2 -: 20 Май, 2013, 20:14:43 »
Firerose, Трета степен на професионална квалификация се получава от тези курсове, за които си писал. По-добре втора специалност ХиР или направо магистратура.

Неактивен mucca

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #3 -: 21 Май, 2013, 10:53:16 »
И аз съм съгласен с предните мнения. Ако все пак не искаш да учиш това пак не ти препоръчвам такъв курс. Полза от него няма.

Утре съм на имен ден на една приятелка и съм решил да й подаря дамска официална рокля. Мисля, че ще я зарадвам. Тази идея ми хрумна докато разглеждах един сайт за спални комплекти и там ми се показа реклама.
Искам да попитам дали някой може да ме осведоми как се движат по-ниските за бебешки колички цени? Интересувам се, защото скоро ще ми се наложи да купувам.
« Последна редакция: 06 Януари, 2017, 11:41:47 от mucca »