Автор Тема: Мнение за лаптоп?  (Прочетена 1749 пъти)

Неактивен firerose

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
  • Рейтинг 0
    • Профил
Мнение за лаптоп?
« -: 21 Май, 2013, 01:21:00 »
Здравейте!
Понеже не намерих подходящо място за това къде да пусна темата реших да я пусна тук!
Търся си лаптопче до 1000 лева. Ще го използвам за Интернет и музика.  Гледах много различни лаптопи в един сайт. Ако може да споделите мнение за марка или модел понеже не съм много на ти с техонологиите...

Благодаря ви предварително! Поздрави
« Последна редакция: 11 Ноември, 2014, 15:54:46 от Ignis »

Неактивен mucca

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
  • Рейтинг 0
    • Профил
Re: Мнение за лаптоп?
« Отговор #1 -: 21 Май, 2013, 10:48:46 »

Добър ден! Преди няколко седмици се оженихме с жената, в която съм влюбен и тествахме услугите на сватбена агенция Варна. Искам да ви съобщя, че останахме много доволни от отношението им. Получихме огромен брой подаръци, но изключително много ни зарадва този на нашия семеен приятел Петър - той беше купил един от висококачествените функционални влагоуловители на пазара. Заминахме на меден месец в Париж и останахме доволни. След като се стъпихме на родна земя си купих нов GSM и по този случай беше необходимо да се разровя за калъфи. Най-важното нещо, което ще предложа на всички, e фирмата за кетъринг Варна - Full Catering. Организираха прекрасно събитието на нашата фирма и присъстващите бяха смаяни.

« Последна редакция: 28 Март, 2016, 00:42:53 от mucca »

Неактивен Х.Николова

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Рейтинг 0
  • Silver
    • Профил
  • Курс: асистент
  • Специалност: Биохимия и МБ
« Отговор #2 -: 21 Май, 2013, 13:30:51 »
И аз съм фен на Toshiba - имам такова животинче и ми служи вярно (да чукам на дърво).
Но ако питаш мойто мъж, чието хоби е ръчкането по компютри и други джаджи - DELL..
"Аджуши, когато слънцето е най-високо, сенките изчезват"

Неактивен yanislav.vylev

• Newbie
  • *
  • Публикации: 38
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: IV
  • Специалност: ХМХ
« Отговор #3 -: 22 Май, 2013, 00:55:50 »
Поставката за охлаждане  е 20 лв... Може и по-евтино ако си поръчаш от Амазон. Тия Тошиби не знам кво ги хвалите - Тошиба произвеждат от батерии до телевизори. Имал съм Тошиба и не препоръчван на никого да си купува лаптоп с тази марка. За мен най-добрите машини в средния ценови клас са DELL.

Неактивен silver_surfer9

• Newbie
  • *
  • Публикации: 19
  • Рейтинг 0
    • Профил
  • Курс: 3
  • Специалност: КСТ
« Отговор #4 -: 06 Юли, 2013, 23:59:54 »
ACER няма да имаш никакви проблеми с охлаждането!

Неактивен tralalu

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг 0
    • Профил
« Отговор #5 -: 29 Ноември, 2013, 13:34:35 »
ACER , DELL или  ASUS за тези пари ще си намериш нещо много добро