
Покана за неприсъствено заседание на ФС на Технически факултет
Към всички новини Публикувано от Прочетете още
Публикувано от
По покана на ръководството на Ел Би Булгарикум ректорът на УХТ проф. Пламен Моллов посети централата на предприятието в София. Заедно с него в срещата участваха зам.-ректорът проф. Галин Иванов и преподавателят в катедра „Технология на млякото и млечните продукти“ доц. Татяна Балабанова.
По време на разговорите с председателя на борда на директорите г-жа Невенка Петрова и с изпълнителния директор г-н Николай Маринов бяха дискутирани възможностите за сътрудничество в областта на подготовката на специализирани кадри за млекопреработвателната индустрия, разработването на съвместни проектни предложения и научно консултиране. В рамките на посещението беше подписан меморандум за сътрудничество между двете институции.
„Ел Би Булгарикум“ е държавна компания с доказани традиции в производството и експорта на пробиотици, стартерни култури и български млечни продукти, както и в провеждането на активна научноизследователска дейност.
Към всички новини Публикувано от Прочетете още
Към всички новини Публикувано от СПИСЪК С ПРИЕТИ СТУДЕНТИ НА
Към всички новини Публикувано от Академия УХТ 2025 Прочетете още
Студентски информационен център
тел: +359 32 603 892
e-mail: student_info@uft-plovdiv.bg
Деловодство
тел: +359 32 603 712
e-mail: delovodstvo@uft-plovdiv.bg
Студентски информационен център
тел: +359 32 603 893
e-mail: student_info@uft-plovdiv.bg
Студентски общежития
тел: +359 32 603 891
e-mail: st_comm@uft-plovdiv.bg